KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13535486
nr 1353 5486
Molly Lindell
(1906-1992), Sverige
Pastell, Hamn. Signerad, -43. Motivet: 45x36 cm
Molly Lindell, svensk bildkonstnär född 1906, död 1992.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:51:04
12/10 19:02:54